Strešné krytiny Tondach

História Tondach strešných krytín

Spoločnosť Tondach je popredným výrobcom strešných krytín a príslušenstva pre strešné systémy v strednej a východnej Európe. Svoju históriu si môže spoločnosť pripísať až do roku 1893, kedy bola v Rakúsku založená spoločnosť “Tonwerke Krieglach”. V roku 1962 sa spoločnosť zlúčila so spoločnosťou “Wienerberger Ziegelindustrie” a neskôr sa premenovala na Tondach Gleinstätten AG.

Produkty značky BRAMAC sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Ponúkajú širokú škálu produktov vrátane klasických strešných krytín, ale aj moderných a technologicky vyspelých riešení. Strešné systémy BRAMAC SolTech, ktoré umožňujú využívať solárnu energiu na produkciu tepla a teplej vody.

Vyberte si zo strešných krytín značky Tondach

Tondach sa venuje výrobe krytín rôznych typov a materiálov. Na trhu ponúka klasické betónové a keramické škridle, ale aj moderné strešné krytiny s povrchovou úpravou, ktoré sú odolné proti poveternostným vplyvom, odľahčené a majú vysokú životnosť. K dispozícii sú aj krytiny so solárnymi panelmi, ktoré vyrábajú elektrinu a sú šetrné k životnému prostrediu.

Okrem toho, Tondach ponúka aj príslušenstvo pre strešné systémy ako napríklad rôzne typy okien, tepelné izolácie a parozábrany. Všetky výrobky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú vysokú odolnosť a trvanlivosť.

Spoločnosť Tondach je známa nielen svojimi kvalitnými výrobkami, ale aj svojimi službami pre zákazníkov. Ponúka odborné poradenstvo a konzultácie pre zákazníkov pri výbere vhodného strešného systému a riešenie individuálnych požiadaviek. V súčasnosti pôsobí Tondach v 14 krajinách a zamestnáva viac ako 3 000 ľudí.

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku