Strešné krytiny Bramac

Spoločnosť Bramac

Značka BRAMAC patrí medzi najväčších výrobcov strešných krytín v strednej a východnej Európe. História značky sa začala v roku 1927 v Rakúsku, kde bola založená spoločnosť Bramac Dachsysteme International GmbH. V súčasnosti má BRAMAC pobočky v 15 krajinách sveta a predáva svoje produkty na viac ako 50 trhoch.

Produkty značky BRAMAC sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Ponúkajú širokú škálu produktov vrátane klasických strešných krytín, ale aj moderných a technologicky vyspelých riešení. Strešné systémy BRAMAC SolTech, ktoré umožňujú využívať solárnu energiu na produkciu tepla a teplej vody.

Vyberte si zo strešných krytín značky Bramac

Krytiny Bramac vynikajú presným tvarom a originálnym systémom doplnkov, ktoré umožňujú dokonalé prispôsobenie sa vašej nehnuteľnosti. Výber z množstva modelov škridiel zahŕňa viacfarebné prevedenia, luxusné strešné krytiny a povrchy s nanotechnológiou, ktoré sú odolné voči poškodeniu. Okrem toho, kvalitu Bramac potvrdzujú náročné testovacie podmienky a viac ako 200 000 úspešných realizácií striech

Nechajte si vypočítať cenovú ponuku